HEMEN ARAMAK İÇİN TIKLAYIN

Antalya Evden Eve Nakliyat

antalya evden eve nakliyat

Antalya'da kurulan Antalya Evden Eve Nakliyat, bugün her biri alanlarında uzman profesyonel kadrosu, geniş araç filosu ve binlerce mutlu müşteri referansıyla faaliyetlerine tüm Türkiye çapında devam etmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz tüm Antalya Nakliyat işlemleri, sağladığımız başarının verdiği güç ile sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm imkânlarımızda çalışıyoruz.

Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan Antalya Evden Eve Nakliye, size sunduğu hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.

Arzu ederseniz, sunduğumuz bir diğer hizmet olan ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın değeri, mevcut evin durumu, mevkii, güzergahı, hangi katta olduğu ve yine aynı şekilde taşınılacak evin durumu, mevkii, güzergahı, hangi katta olduğu gibi detaylar hesaplanarak çıkarılacak fizibilite sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile nakliye işlemleriniz başlatılır.

Antalya Evden Eve Taşımacılık kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye'de aranılan bir nakliyat şirketi özelliğine bürünmüştür. Şirketimiz, Antalya Nakliyat sektöründe yaptığı işlerin kalitesinden dolayı listenin ilk sıralarında yer almaktadır.

Antalya Evden Eve Nakliyat olarak sizlere dünya standartlarında taşımacılık imkanı sunuyor. Eşyalarınızın yeni adreslerine hasarsız bir şekilde transferini sağlıyoruz. Şirket prensibi olarak önceliğimiz; Her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Tüm müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek oluşturduğumuz hizmet politikamıza, internet üzerinden de sizlerle irtibata geçerek devam etmekteyiz. Türkiye 'nin her ili ve semtinden hatta Antalya'nın semtleri ve mahallelerinden bile Antalya Nakliye işlerinizi yaptırmanız için sitemizden kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

K3 yetki belgesi, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen bir belge türüdür. Bu belge olmadan faaliyet gösteren firmalar ise korsan sıfatı taşımakta olup tespit edilmeleri durumunda çok ciddi cezalarla karşı karşıya kalmaktadırlar.

Yetki belgesi olmaksızın hizmet veren bu firmalar, kendi yaşadıkları hukusal sıkıntılar haricinde yaşanan problemlerde onlardan hizmet alan müşterilere de zararları dokunmaktadır. Bu sebeplerden ötürü nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka teklif aldığınız firmadan K3 belgesini isteyiniz. Antalya Taşımacılık olarak kurulduğu tarihte (1998) tüm resmi belgelerini almış ve faaliyetlerine kurumsal olarak devam etmiştir.